Пошивалов Володимир Павлович

Пошивалов Володимир Павлович Учений-механік; народився в м. Дніпропетровську, 30 квітня 1955 року. Диплом механіка, Дніпропетровський державний університет, 1972; кандидат технічних наук, Калінінський політехнічний інститут, 1983; старший науковий співробітник за спеціальністю «Динаміка, міцність машин, приладів і апаратури», 1990; доктор технічних наук, Київський політехнічний інститут, 1993; професор за спеціальністю «Динаміка і міцність машин», 1999.

Інженер, молодший науковий співробітник, старший науковий співробітник, провідний науковий співробітник, завідувач відділу Інституту технічної механіки НАН України і НКА України, с 1972; професор Дніпропетровського національного університету ім. О.Гончара за сумісництвом, 1999.

Відомий вчений в галузі довготривалої міцності та довговічності конструкцій. Автор низки фундаментальних результатів з розв’язання задач нелінійного деформування та випинання в умовах повзучості конструктивно ортотропних та ізотропних оболонок з урахуванням миттєвих пластичних деформацій, історії навантаження і пошкоджуваності матеріалу, а також побудови ймовірної моделі крихкого руйнування за умов повзучості конструкційних матеріалів. Останнім часом його наукові інтереси поширилися на сучасні проблеми економіки, зокрема на задачы маркетингу та прийняття оптимальних управлінських рішень в умовах невизначеності.

Має понад 100 наукових друкованих праць, у тому числі три монографії:

 • «Предельные состояния оболочек при сложном нагружении и ползучести материала» (1987 г., в соавторстве);
 • «Длительная прочность и долговечность элементов конструкций» (1992 г.);
 • «Применение Excel в экономических задачах» (1999 г.).

  Лауреат Дніпропетровської міської комсомольської премії в галузі механіки ім. акад. АН УРСР В. А. Лазаряна (1983 р.) та лауреат премії АН УРСР для молодих учених у галузі технічних наук (1986 р.).


  СЛУЖБОВА АДРЕСА:
  Інститут технічної механіки, 15, вул.Лешко-Попеля,
  49005, м. Дніпро, Україна
  НОМЕР ТЕЛЕФОНУ:
  +(380)-56-376-45-86
  E-MAIL:


  © 2001 - 2023 Інститут технічної механіки НАНУ і ДКАУ