Монографії

Штучний інтелект. Прокопчук Ю. А.; Набросок формальной теории творчества / ИТМ НАНУ и ГКАУ/. - Днепр. ГВУЗ Штучний інтелект. Прокопчук Ю. А.; Набросок формальной теории творчества / ИТМ НАНУ и ГКАУ/. - Днепр. ГВУЗ "ПГАСА", 2017. - 452 с. (25,4). - 300. - ISBN 978-966-323-174-7.

У монографії за допомогою парадигмально-формальних моделей процесів пізнання, інтуїції, творчості показується, що успішність і ефективність вирішення складних і нових завдань в невизначеному середовищі залежить від оволодіння мистецтвом "тонких зрізів". Це здатність нашого несвідомого знаходити закономірності в ситуаціях і поведінці, спираючись на надзвичайно тонкі шари пережитого досвіду. Дані моделі відображають когнітивну природу сучасної складності управління. Паралельно розглядаються прикладні питання, пов'язані з реалізацією тих чи інших положень концепції в інтелектуальних системах.

Книгу призначено для фахівців в галузі когнітивних технологій, штучного інтелекту, автоматизованих систем обробки інформації, студентів і аспірантів як технічних, так і гуманітарних спеціальностей.


© 2001 - 2021 Інститут технічної механіки НАНУ і ДКАУ