Шановні науковці! У межах Тижня Відкритого Уряду відбудеться відкритий науково-практичний семінар УкрІНТЕІ на тему «Пережити бурю: уважний погляд на українських вчених та їхні потреби у воєнний час».

Шановні науковці! У межах Тижня Відкритого Уряду відбудеться відкритий науково-практичний семінар УкрІНТЕІ на тему «Пережити бурю: уважний погляд на українських вчених та їхні потреби у воєнний час». Спікерка – Анастасія Луценко, Науковий координатор Academ.City, Київський академічний університет НАН України, Департамент інновацій та підприємництва, Інститут інновацій та конкуренції Макса Планка.

Війни значно впливають на стійкість наукових систем та вчених, що часто призводить до зниження фінансування досліджень, збоїв у наукових спільнотах та припинення дослідницьких процесів. Однак вони також сприяють появі нових технологічних здобутків. Дослідники, як ключове джерело наукових знань, відіграють вирішальну роль у підтримці продуктивності та прогресу науки під час конфлікту. Проте відсутність емпіричних даних з цього питання часто стає причиною обмеження фактичних даних для прийняття рішень. У нашому дослідженні ми прагнемо вивчити вплив війни на сприйняту продуктивність вчених, розглядаючи приклад війни, що триває в Україні. Досліджуючи проблеми, з якими стикаються дослідники, та фактори, що сприяють їх стійкості, ми прагнемо надати цінну інформацію про потреби науки воєнного часу. Розуміння досвіду та потреб учених може допомогти у розробці політики та стратегій, які підтримують та підвищують стійкість наукових систем за часів кризи.

👉Дата: 28 травня 2024 року  👉Час: 11:00  👉Місце проведення: http://webinar.ukrintei.ua/

Для тих, хто не може бути присутнім на семінарі, але зацікавлений у тематиці, запис та презентацію буде викладено в Архівних записах за посиланням http://webinar.ukrintei.ua/

Бажаючим отримати електронний сертифікат – звертатися до організаторів.

Контакти: Матусевич Вікторія (050) 351-59-22, vv.matusevych@gmail.com

Більше інформації на сайті http://www.uintei.kiev.ua/news/28-travnya-u-mezhah-tyzhnya-vidkrytogo-uryadu-v-ukrintei-vidbudetsya-seminar-perezhyty-buryu

та нашій сторінці у мережі Фейсбук https://www.facebook.com/UkrISTEI

Журнал “Технічна механіка”

Періодичність видання: 4 рази на рік

Мова видання: українська, англійська

Головний редактор: академік НАН України О. В. Пилипенко

http://journal-itm.dp.ua/index_ukr.html