За традицією, якій вже багато років, у першу п’ятницю червня відділ термогазодинаміки енергетичних установок зібрався на своїй експериментальній базі. Співробітники відділу прибрали територію, обговорили перспективні напрямки досліджень, нові експериментальні та практичні роботи. Керівник бази Степан Василів пригостив всіх присутніх юшкою і шашликом. Традицію треба підтримувати, це однозначно!




