Чемпіонат світу з науки, освіти, технологій та мистецтва

15–25 травня 2026 року в Дубаї відбувся IV Чемпіонат світу з науки, освіти, технологій та мистецтва – міжнародний конкурс, у межах якого науковці представляють власні дослідження та розробки для експертного оцінювання міжнародним журі.

Учасники з різних країн світу подавали наукові роботи за широким спектром наукових напрямів. Роботи оцінювалися міжнародною експертною комісією, до складу якої увійшли вчені з різних держав.

Серед переможців чемпіонату – завідувачка відділу термогазодинаміки енергетичних установок ІТМ НАНУ і ДКАУ доктор технічних наук Наталія Сергіївна Прядко. Її робота «Новий підхід до тонкого подрібнення матеріалів» була відзначена золотою медаллю.

У IV Чемпіонаті світу взяли участь 309 конкурсантів із 15 країн, які представили свої дослідження у 36 галузях науки та освіти. Українські учасники здобули 10 золотих і 2 срібні медалі. Завдяки цьому Україна вперше посіла перше місце в загальнокомандному заліку, випередивши США, Китай та інші країни.

Вітаємо Наталію Сергіївну з високою міжнародною відзнакою та бажаємо нових наукових здобутків і творчих успіхів!